چند نکته ساده برای اینکه اهمیت کار هنری را درک کنیم

نیازی نیست که ما حتما هنر خوانده باشیم یا پدر یا مادر هنرمند داشته باشیم.هر انسانی در وجود خود یک بخش هنرمند دارد.الان زمان کشف این قسمت از وجودتان است.این مقاله هم برای کودکانمان مفید است و هم برای والدین. پس دیگر گروه خاصی را نام نمی برم.

اولین نکته: هیچ نیازی نیست یک اثر هنری حرفه ای خلق کنیم

به هیچ عنوان خودتان یا فرزندتان را محدود به “بهترین”نکنید. مسیر خلق یک اثر باعث رشد ذهن و پرورش خلاقیت می شود. سیال بودن را از مسیر خلق اثر نگیرید. بگذارید ارتباط بین ذهن و احساس هماهنگ باقی بماند. مطمئن باشید که نتیجه فوق العاده می شود.

دومین نکته برای خلق یک اثر لازم نیست که شما ساعت ها زمان برای اجرا بگذارید.

یا این تصور را بکنید که حتما نیازمند یک آتلیه یا فضایی برای خلق آثار هنری هستید.شما با هر وسیله و در هر زمان می توانید احساسات و افکار خود را تجسم ببخشید. فقط کافی است که درون خود را بشناسید.

سومین نکته خودتان را با آرتیست های مطرح مقایسه نکنید

وقتی شروع به هر کار هنری می کنیم، اینکه هر لحظه خودمان را با آرتیست هایی که چندین سال است کار موسیقی یا نقاشی یا هر چیز دیگر می کنند ،مقایسه کردند کار منطقی نیست. باید بدانیم زمانی که آنها برای رسیدن به این مقام سپری کردند ، با شروع ما قابل قیاس نیست.۴) باز هم تکرار می کنم که ما هر کدام در وجود و درونمان یک هنرمند داریم. خودتان را در شرایط هنری متفاوت مانند گالری ها، کنسرت ها، تاتر یا سالن های رقص قرار بدهید و استعداد درونی خود را بیابید.

هنر زندگی را رنگی تر می کند

هیچ نظری ثبت نشده است

Comments are closed.

To Top